Reklama

Biblioteka

Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli
Szkolny Klub Filmowy zaprasza.. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gadomska   
niedziela, 26 kwietnia 2015 19:18

do obejrzenia filmu Mój zawód - moja pasja, który powstał na Konkurs Szkoła zawodowa - mój wybór, organizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Trzymajcie kciuki, ponieważ wyniki konkursu dopiero w czerwcu!

Przyćmienie Osadź Osadź ten film na swojej witrynie

Już wkrótce wszystkie filmy dostępne na stronie Szkolnego Klubu Filmowego!

 
Uczniowie CEZ na targach Poznań Motor Show 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dariusz Gawron   
czwartek, 23 kwietnia 2015 07:30

7

W ramach projektu „Podkarpacie stawia na zawodowców” uczniowie CEZ wraz z opiekunami, w dniu 10.04.2015 r. uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej na targi Poznań Motor Show 2015.

Motor Show 2015 to połączenie czterech salonów: samochodowego, motocyklowego, caravaningowego i po raz pierwszy w tym roku, salonu truck.
Salon samochodowy od lat cieszy się największym powodzeniem wśród zwiedzających. W tym roku obfitował w wiele nowości, które do Poznania przyjechały prosto z salonu w Genewie.
Kilkadziesiąt samochodowych premier, takich marek jak: Audi, Volkswagen, Porsche, Skoda, Seat, Mercedes, Jaguar, Land Rover, DS, Hyundai, Toyota, KIA, Nissan, Rolls-Royce, Maserati, BMW, Renault, w tym samochody koncepcyjne, zachwycały dziesiątki tysięcy miłośników czterech kółek.

Więcej…
 
Inicjatywy CEZ wyróżnione w ogólnoświatowej kampanii DBI 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Bis   
środa, 22 kwietnia 2015 17:29

       Miło nam zakomunikować o wyróżnieniu Centrum Edukacji Zawodowej w kampanii Dzień Bezpiecznego Internetu 2015 przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową. W tym roku do konkursu w ramach DBI zgłoszono w Polsce 1523 inicjatyw i przedsięwzięć organizowanych w szkołach i innych placówkach oświatowych a tylko 20 z nich zostało nagrodzonych za oryginalność, pomysłowość realizowanych działań. W gronie tym znalazła się nasza szkoła  :)

POZNAJ ZWYCIĘZCÓW DBI 2015 w POLSCE

   Przypominamy iż, w naszej szkole już po raz szósty zorganizowano różnorodne inicjatywy dla wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa w sieci, i w tym roku wzięło w nich udział ponad 200 uczniów CEZ. 

Monika Bis i Justyna Krawiec

koordynatorzy DBI

 

 
Zawody sportowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Muszyński Witold   
czwartek, 23 kwietnia 2015 08:06

W dniu 18 kwietnia 2015 r. w Nisku odbyły się Rejonowe Zawody Szkolne (reprezentanci 5 powiatów) - "Sprawni jak żołnierze".

Na zawody składa się 5 konkurencji:

 • strzelanie,
 • bieg na orientację,
 • tor przeszkód,
 • pierwsza pomoc,
 • rzut granatem.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła w nich II miejsce. Indywidualnie nasz uczeń - Kurkiewicz Marcin - również zajął II miejsce.

Podium drużyn męskich:

 1. ZS Lubaczów
 2. CEZ Stalowa Wola
 3. ZS Nr 2 Stalowa Wola

Skład naszej drużyny:

 1. Kurkiewicz Marcin - kapitan
 2. Kwiatkowski Artur
 3. Kurkiewicz Mateusz

Opiekun Muszyński Witold

 
EUTRAPELIA 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Magdalena Kępa   
poniedziałek, 20 kwietnia 2015 15:12

EUTRAPELIA 2015

 alt

Dnia 13 kwietnia 2015 roku w Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli gościliśmy Kapitułę reprezentującą organizatorów Festiwalu Kultury Chrześcijańskiej „Eutrapelia”. W skład przedstawicieli Kapituły weszli: ks. Bogdan Krempa, pani Alicja Szewczyk oraz pani Barbara Chodorek. Tematem przewodnim tegorocznej edycji wspomnianego Festiwalu była myśl „Błogosławieni, którzy czynią pokój”.

Nadzór pedagogiczny nad przedsięwzięciem w Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli pełniła pani Anna Woś. Uczniowie pod opieką mgr Anety Wójcik, ks. Radosława Króla, ks. Marka Czai oraz mgr Magdaleny Kępy przygotowali inscenizację muzyczno-teatralną.

Akademia rozpoczęła się odczytem słów Jana Pawła II przy emisji prezentacji multimedialnej. Następnie uczniowie zaprezentowali scenki obrazujące trudną współczesną sytuację młodzieży, gdzie pojawił się element zagrożenia pokoju oraz potrzeba jego ochrony.

Po każdej scenie pojawiał się adekwatny utwór muzyczny w wykonaniu Karoliny Nowak i Bartłomieja Krakowskiego. Podsumowaniem inscenizacji był odczyt zachęcający do przebaczenia, poszanowania wolności i godności człowieka.

Przypieczętowaniem spotkania była wspólna modlitwa i zaprezentowanie autorskiego utworu muzycznego w wykonaniu Tomasza Wargali, pt. „Dobro wśród dusz”. Uczniowie, którzy zaangażowali się w przygotowania do tegorocznej „Eutrapelii” reprezentowali klasę 1 S, 1 R, 1_1, 2 K, 2 R, 3 I, 4 E2 i 4 I. Po zaprezentowaniu wyniku pracy uczniów przybyli goście zwrócili uwagę na walor pokoju w świecie i w sercu każdego człowieka.

W imieniu nauczycieli współpracujących z młodzieżą składam serdeczne podziękowania uczniom, którzy aktywnie i chętnie zaangażowali się w przygotowania do tegorocznej „Eutrapelii”.

Magdalena Kępa

 
Nagroda Ministra Gospodarki dla Centrum Edukacji Zawodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dariusz Gawron   
wtorek, 14 kwietnia 2015 08:19

Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli znalazło się w gronie przedsiębiorców, szkół oraz samorządów nagrodzonych przez Ministra Gospodarki za szczególne osiągnięcia w promowaniu szkolenia zawodowego oraz efektywną współpracę z pracodawcami w procesie kształcenia młodzieży na rzecz lokalnego rynku pracy.


puchar

Więcej…
 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Gadomska   
poniedziałek, 13 kwietnia 2015 15:18

Spotkanie

Szkolnego Klubu Filmowego

14.04 (wtorek) o godz. 10:15 w sali 212

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 71
Aktualności

Dzisiaj jest: Wtorek
28 Kwietnia 2015
Imieniny obchodzą
Arystarch, Maria, Paweł, Przybyczest,
Waleria, Witalis

Do końca roku zostało 248 dni.
Zodiak: Byk
Odwiedza nas...
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Copyright by CEZ Stalowa Wola © 2015 Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli.
Designed by DG